Już tylko do niedzieli 30 kwietnia czekamy na wypełnione przez Państwa formularze zgłoszeniowe. Jednocześnie przypominamy, że jest to jedyny nabór wniosków w tegorocznej edycji programu.

W rekrutacji, a także podczas trwania projektu otrzymają Państwo techniczne i merytoryczne wsparcie z biura programu. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Wzmocnij Swoje Otoczenie to program grantowy, którego celem jest wsparcie finansowe projektów związanych z rozwojem lokalnej infrastruktury społecznej, aktywizacją życia społecznego i kulturalnego, czy bezpieczeństwem. Inicjatywa skierowana jest do gmin w których PSE prowadzą inwestycje lub eksploatują istniejącą infrastrukturę.

Nie pamiętasz jak się zgłosić? – Przypominamy!

W tej edycji zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza, który będzie wypełniany online. Przykład prawidłowo wypełnionego formularza oraz zasady zgłoszeń znajdują się w zakładce Zasady udziału/Zgłoszenia oraz w Przewodniku.  

Granty w wysokości do 20 tys. zł, mogą otrzymać projekty odpowiadające na potrzeby lokalnej społeczności oraz poprawiające jakość życia mieszkańców. Podobnie jak w latach ubiegłych swoje pomysły można zgłaszać w jednej z siedmiu kategorii: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne oraz zdrowie. 

Zachęcamy do zainspirowania się pomysłami laureatów poprzednich edycji. Przykładowe projekty z możliwością wyszukiwania po kategorii lub regionie można przeglądać w zakładce Mapa projektów.  

Zapraszamy do aplikowania!