Rozpoczynamy kolejny nabór do programu Wzmocnij Swoje Otoczenie. Wnioski mogą składać od 20 marca do 30 kwietnia 2023 roku samorządy i ich jednostki organizacyjne (m.in. przedszkola, szkoły, biblioteki, ośrodki pomocy społecznej) oraz organizacje pozarządowe.  

Do udziału zapraszamy lokalnych liderów i instytucje, które realizują swoje działania na rzecz społeczności lokalnych. Szczegółowe wymagania znajdują się w Regulaminie.

Jak się zgłosić? 

W tej edycji zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza, który będzie wypełniany online. Przykład prawidłowo wypełnionego formularza oraz zasady zgłoszeń znajdują się w zakładce Zasady udziału/Zgłoszenia oraz w Przewodniku.  

Granty w wysokości do 20 tys. zł, mogą otrzymać projekty odpowiadające na potrzeby lokalnej społeczności oraz poprawiające jakość życia mieszkańców. Podobnie jak w latach ubiegłych swoje pomysły można zgłaszać w jednej z siedmiu kategorii: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne oraz zdrowie. 

Zachęcamy do zainspirowania się pomysłami laureatów poprzednich edycji. Przykładowe projekty z możliwością wyszukiwania po kategorii lub regionie można przeglądać w zakładce Mapa projektów.  

Masz pytania? Zapraszamy na webinar! 

28 marca o godz. 14:00 zapraszamy na webinar, na którym przedstawimy zasady zgłoszeń do tegorocznej edycji programu oraz omówimy szczegółowo nowy formularz zgłoszeniowy. W ramach spotkania przewidujemy również sesję pytań i odpowiedzi. 

Zapraszamy do rejestracji na webinar: LINK